pas-eco.pl

Pod tym adresem internetowym (pas-eco.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Wynajmowane serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Generyczne adresy znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi adresami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę domeny dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy na pewno właściwą domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu napisz do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny czynsz za serwis, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak opracowujecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy kwestie, które zaintrygują przyszłych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach fotografie?

Stosujemy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać naszej firmie swoje ilustracje, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o zaakceptowanie. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich poprawek. Za darmo dokonamy zmian serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać własny swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to sprawnie zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie treści na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!