pas-eco.pl

Pod tym adresem internetowym (pas-eco.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Takie adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę nazwy dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wyszukamy zapewne stosowną domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc abonament za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy punkty, które zaintrygują przyszłych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: piszemy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach fotografie?

Wykorzystujemy zdjęcia z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać nam swoje zdjęcia, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom przygotowaną przez nas stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich zmian. Za darmo skorygujemy serwis.


8. Do kogo skierowana jest ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zasugerować własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to łatwo zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!